FIT DIETETYK℠

logo_kolor.png

Koncepcja rozwoju sieci FIT DIETETYK℠ została stworzona na bazie istniejącego już systemu franczyzowego DOBRY DIETETYK℠ - projektu, który odniósł bardzo duży sukces rynkowy, pozwolił naszej firmie zebrać nieoceniony zasób doświadczenia i sprawdził się już z powodzeniem w blisko 200 placówkach w całej Polsce. Nasza firma może więc z pełną odpowiedzialnością zaproponować wszystkim naszym potencjalnym współpracownikom wdrożenie nowego systemu opieki dietetycznej, tym razem,  ściśle  ukierunkowanego na kluby fitness i ośrodki sportowe.fdd.png

FIT DIETETYK℠ - To specjalistyczna sieć poradni dietetycznych specjalizująca się w żywieniu osób aktywnych fizycznie, dietetyce klinicznej oraz promocji aktywnego stylu życia. Z porad naszych specjalistów mogą korzystać nie tylko osoby zainteresowane poprawą wyników sportowych, ale także pacjenci wymagający stałej opieki dietetycznej w różnych problemach zdrowotnych i stanach fizjologicznych jak choroby serca i układu krążenia, przewodu pokarmowego, nietolerancje pokarmowe, zaburzenia metaboliczne, ciąża oraz inne. 
W codziennej pracy staramy się łączyć wiedzę medyczną z szeroko rozumianą profilaktyką ruchową, aby zapewnić maksymalne korzyści terapeutyczne. Wielu naszych specjalistów posiada również profesjonalne uprawniania trenerskie. Wśród dietetyków działających w naszym projekcie można spotkać byłych i czynnych sportowców, fizjoterapeutów, szkoleniowców a nawet pracowników dydaktycznych uczelni wyższych.  
 
Działalność naszych poradni FIT DIETETYK℠ zdobyła nie tylko uznanie w oczach tysięcy zadowolonych klientów ale także została dostrzeżona przez środowiska naukowe i opiniotwórcze. Projekt FIT DIETETYK℠ uzyskał między innymi rekomendację Zakładu Dietetyki i Suplementacji przy Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a także zdobył Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Fit EXPO w Poznaniu.